Hakkımızda

ZMS Çelik , Prefabrik Konutlar ,ofis ve yönetim binaları, yatakhane binaları, yemekhane binaları, sosyal tesis binaları, wc ve duş binaları, sağlık binaları, acil yerleşim binaları, eğitim binaları, sosyal tesis binaları, hangarlar, hafif çelik konutlar, hafif çelik villalar, hafif çelik eğitim binaları, hafif çelik oteller, hafif çelik sağlık yapıları, hafif çelik özel tasarım satış ofisleri, hafif çelik endüstriyel yapılar, özel tasarım metropol konteyner ve yaşam alanları ve pvc kapı ve pencere sektöründe faaliyet göstermek üzere 2011 yılında kurulmuştur. İstanbul’da, 6.000 metrekarelik alana yayılan, son teknolojiyle donatılmış tesislerde üretilen dünya standartlarında ve yüksek kalitede ürünlerini yaygın bayi ağı ile yurt içinde ve yurt dışında nihai tüketiciyle buluşturulmaktadır.

ZMS Çelik Türkiye’ de gösterdiği başarıların yanı sıra Yurtdışında da, Sierra Leone, Bulgaristan, Almanya, Uruguay, Kuzey Irak, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Ürdün, Libya, Romanya, Çek Cumhuriyeti, Çat, Somali ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi 3 ayrı kıtada 15’ den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek sektördeki pazar payını arttırmakta, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Firmamız geniş ürün yelpazesiyle müşterilerimize 8 yılı aşkın süredir başarıyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Maximum Kaliteyi standart gören anlayışıyla AR-GE çalışmalarına büyük önem veren firmamız, son teknolojileri takip edilerek oluşturduğu makine parkında, sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır.

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü sektöründe, sunmakta olduğumuz ürün, hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; “gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, aramızdaki iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmak, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan şikayetleri kısa sürede çözümlemeyi, ürün ve hizmet kalitemizi de temel ilkeler doğrultusunda geliştirmeyi benimsemiş müşteri memnuniyet odaklı bir firmadır.

ZMS Çelik profesyonel çalışma sistemi içerisinde, proje aşamasında bilgilendirme ve yönlendirme ile yatırımcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet bütünlüğü içerisinde ZMS ÇELİK bulunduğu sektörlerde deneyimli, kaliteli, ekonomik ve güçlü bir firmadır.